International Social Sciences Symposium

III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’nda; nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlamak, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturmak hedeflenmektedir. Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlemiş olduğumuz I. Uluslararası Sosyal Bilimler sempozyumunun, ikincisi Alaaddin Keykubat  Üniversitesi tarafından Alanya’da gerçekleştirilmiştir.Bu sempozyum özellikle sosyal bilimlerin her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişmeler ile ilgili bir çalışma ortamı oluşturmayı önemsemektedir. Bu bağlamda sizleri sosyal bilimler alanında değişimleri, dönüşümleri, ilerlemeleri ve yenilikleri paylaşmak üzere Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine (www.ksu.edu.tr) ve Kahramanmaraş’a davet ediyoruz.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri sempozyum özet kitabında yayınlanacak, bildirilerin tam metinleri ya yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra 2017-2018 yılları içerisinde ücretsiz yayınlanacak ya da isteyen yazarların bildiri tam metinleri(proceeding) elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacak, tüm bildiriler Sobiad (Sosyal Bilimler Atıf Dizini) veritabanında indekslenecektir.

Sempozyum kapsamında ayrıca uluslararası karma resim sergisi düzenlenecektir. Sempozyuma resim gönderen katılımcıların çalışmaları Seçici Kurul tarafından değerlendirilecektir. Kabul edilen çalışmalar sempozyum süresince sergilenecektir.Kabul edilen çalışmalar kongre merkezinde 26-28 Ekim 2017 tarihleri arasında sergilenecektir.Sergi için detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayınız.Sempozyuma resim göndermek isteyen katılımcılar resimlerini buraya tıklayarak gönderebilirler.

Sempozyum bünyesinde Poster sunumlara yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları için tıklayınız.

Davetimiz, sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurtdışından tüm kişi ve kurumlar için geçerlidir. Tüm katılımcıların kendilerine önemli kazanımlar elde edeceği bir sempozyum olması dileğiyle…

Maras

Kahramanmaras, Turkey.

SST San Antonio School

Önemli Tarihler

Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç: 05.06.2017
Bildiri Özeti Gönderme Bitiş: 25.08.2017
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 28.08.2017
Kongre Kayıt ve Ödeme Son Tarih: 16.09.2017
Kongre Programını İlanı: 25.09.2017
Kongre Başlangıç Tarihi: 26.10.2017
Kongre Bitiş Tarihi: 28.10.2017

Join event

2017-10-26 09:00 2017-10-28 17:00 Pacific/Midway International Social Sciences Symposium Related Kahramanmaras Sutcu Imam University, Kahramanmaras.
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×